Rozpis soutěží pro rok 2006

13.5.2006
Okrsková soutěž okrsku 30 Chudenice sraz účastníku v 12h začátek ve 13h, místo konání v Přetíně na louce u křižovatky.

26.8.2006
6. ročník noční soutěže v Přetíně, více informací zde. Sraz účastníku v 18h začátek ve 20h (po setmění).

soutěže organizované okresním sdružení hasičů Klatovy:

  • Okresní kolo hry „plamen“ – závěrečný sraz Rabí 13.5.2006 9 hodin
  • Vyřazovací kolo žen + požární sport Malý Bor 3.6.2006 9 hodin
  • Vyřazovací kola mužů Myslív 10.6.2006 13 hodin
  • Žihobce 10.6.2006 9 hodin
  • Malá Víska 10.6.2006 13 hodin
  • Mochtín 10.6.2006 12 hodin
  • Okresní soutěž Janovice 17.6.2006 9 hodin
  • Závod požárnické všestrannosti Malý Bor 7.10.2006 9 hodin

    dále bychom se chtěli účastnit několika soutěží pořádané Pošumavskou hasičkou ligou:

    1

    Habartický soudek

    Habartice 24.6  -  13 h  

    Dle pokynů OSH

    Strnad Karel – Habartice 52                         339 01 Klatovy                       376394681

    2

    Memoriál Václava Bucifala

    Sušice 1.7  -    9 h

    Pož.sport

    Polanka  Jiří – pož.stanice   na Hrázi 1      342 01   Sušice                         376526555  

    3

    Pohár starosty MěÚ Janovice

    Janovice 8 .7 – 13 h

    Dle pokynů OSH

    Nový Petr  -  Janovice n/Úhl. 312               340 21  Janovice                      376382376

    4

    Maňovický drak

    Maňovice 15.7 -  13 h

    Dle pokynů OSH

    Panuška Miroslav – Maňovice 40               341 01  Horažďovice               376595496

    5

    Pohár starosty OÚ Bolešiny

    Slavošovice 22.7 -  13 h

    Dle pokynů OSH

    Turner Vladislav – Slavošovice 20            339 01  Klatovy                       376315473

    6

    Memoriál Josefa Kadlece

    Luby 29.7 –  13 h

    Dle pokynů OSH

    Volejník  Jiří  -  Klatovy-Luby 189           339 01  Klatovy                       376314734

    7

    Memoriál Ladislava Duchoně

    Defurovy Lažany 5.8  -  13 h 

    Dle pokynů OSH

    Bártík Bohumil – Defurovy Lažany 69    341 01  Horažďovice                 376595516

    8

    Pohár starosty MěÚ Klatovy

    Luby 19.8  -  13 h

    Dle pokynů OSH

    Volejník Jiří – Klatovy-Luby 189            339 01  Klatovy                         376314734

    9

    Memoriál Václava Nejedlého

    Nýrsko 26.8  -  10 h

    Pož. sport

    Václavovic Milan – Sídliště I. 672             340 22   Nýrsko                       606/569275

    10

    Pouťový pohár Malá Víska

    Malá Víska  9.9  -  13 h

    Dle pokynů OSH

    Toman Václav – Malá Víska 63                339 01 Klatovy                         602/117725

    11

     Pouťový pohár Strážov

    Strážov 16.9  -  13 h

    Pož. sport

    Adamec  Jan – Strážov  260                      340 24 Strážov                          777/932169